Apie save


Išsilavinimas:

2006 - 2014 m.: Psichoterapeuto diplomas, Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institutas (HEPI).

2004 - 2005 m.: Psichoterapijos studijos HEPI, bazinio lygio baigimo sertifikatas.

2000 - 2003 m.: Klinikinio psichologo magistro diplomas, Vilniaus universitetas.

1995 - 2000 m.: Psichologijos bakalauro diplomas, Vytauto Didžiojo universitetas.


Esu Rytų Europos egzistencinės terapijos asociacijos narė.Profesinė patirtis:

2015 m. Privati psichoterapeuto praktika Vilniuje.

2015 - 2022 m. Medicinos psichologė Psichikos sveikatos centre (poliklinikoje). Čia aš individualiai konsultuodavau poliklinikos pacientus bei atlikdavau psichodiagnostinius tyrimus.

2014 - 2015 m. Psichologė-psichoterapeutė Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro Psichiatrijos dienos stacionare. Čia vesdavau psichoterapines grupes ir individualiai konsultuodavau žmones, kenčiančius nuo depresijos, nerimo, potrauminio streso, panikos sutrikimų, priklausomybių, šizofrenijos.

2003 - 2014 m. Vilniaus pataisos namų psichologė. Čia daug teko dirbti su žmonėmis, priklausomais nuo narkotikų bei alkoholio. Esu artimai susipažinusi ir su priklausomų žmonių artimųjų išgyvenimais bei sunkumais. Turiu nemažai patirties konsultuojant psichologines krizes išgyvenančius klientus, t.y. patiriančius neviltį ir bejėgiškumą, mąstančius apie savižudybę, praradusius pasitikėjimą savimi ir aplinkiniais.

2003 m. VRM Respublikinės Vilniaus poliklinikos psichologė. Čia didžiausią darbo dalį sudarė šauktinių bei kitų poliklinikos pacientų testavimas, t.y. dėmesio, atminties, mąstymo ir asmenybės savybių tyrimai.

2002 m. Vilniaus m. psichikos sveikatos centro Klinikiniame psichoterapijos filialo praktikantė. Čia vesdavau meno terapijos, muzikos terapijos, relaksacijos užsiėmimus bei psichoterapines grupes.

1996 - 2000 m. „Jaunimo linijos“ savanorė. Tai buvo mano profesinio kelio pradžia. Ketveri metai konsultavimo telefonu tik sustiprino norą ir pasirinkimą tapti profesionalia psichologe. Budėdama prie telefono dažnai susidurdavau su kritinėmis jaunų žmonių gyvenimo situacijomis. Man tai buvo stipri ir intensyvi patirtis, teikianti prasmės jausmą.


Profesiniai interesai:

• priklausomybių reabilitacija;
• psichologinio ir fizinio smurto problematika;
• psichologinių krizių įveika.